Göremediğimiz Tüm Işıklar

Göremediğimiz Tüm Işıklar - Anthony Doerr E-Kitap İndir
Yazar(lar) Anthony Doerr
Kategori(ler) Roman, Edebiyat
Yayınevi Koridor Yayıncılık
ISBN 9786054629817
Yıl 2015
Sayfa 576
E-Kitabı İndir
Beğen (0) Sorun Bildir
NOT: Bu E-Kitapın Tanıtımı yapılmış olup İsterseniz Yukarıdaki İndir Butonundan "Satın Al" alabilirsiniz.

Açıklama

New York Times - Yılın en iyi on kitabından biri

Goodreads ve Wall Street Journal - Okuyucu tercihleriyle yılın en iyi tarihi romanı

Amazon - Yılın en iyi üç kitabından biri

Apple - Yılın kitabı

The Guardian -Yılın en iyi kitaplarından biri

Kirkus - Yılın en iyi romanı

Library Reads, Hudson Bookseller, Kobo, Bookpage,

Washington Post, audible.com ve Indigo - Yılın en iyi kitabı

National Book Award finalisti
Marie-Laure, bir müzede kilit ustası olan babasıyla birlikte Paris'te yaşamaktadır. Gözleri gün geçtikçe daha az görmeye başlayan Marie-Laure, altı yaşına geldiğinde kör olur. Babası ona yaşadıkları mahallenin mükemmel bir minyatürünü yapar, böylece her yeri parmaklarıyla ezberler ve artık dışarı çıktığında evinin yolunu bulabilecektir. Fakat bir sabah savaşın kara bulutları şehrin üzerine çökünce, yanlarında müzeye ait içi sırlarla dolu bir taş ile, Saint-Malo'da deniz kenarında bir evde yaşayan, yirmi yıldır dışarı adım atmamış olan amcalarının yanına gitmek zorunda kalırlar.

Almanya'da bir maden kasabasında kız kardeşi ile birlikte bir yetimhanede büyüyen Werner'in önündeki tek seçenek, on beş yaşına geldiğinde babasının öldüğü madende çalışmaktır. Işık kadar beyaz saçları ve sonsuz merak içinde yüzen zihni ile Werner özel bir çocuktur. Bir gün şans eseri eski bir radyo bulup onu çalışır hale getirince ve karşılaştığı her elektronik aleti dakikalar içinde tamir edince, bir subay tarafından keşfedilir ve sonradan bir katil ordusu olduğunu öğreneceği özel bir okula gitme fırsatı elde eder. Orada dâhi olmasının bedelini ödeyip, hayatın acı taraflarına tanıklık ederken, kendisini Marie-Laure ile kaderlerinin kesişeceği Saint-Malo'da bulur.

Göremediğimiz Tüm Işıklar, okuyanların birbirlerine tavsiyesiyle kısa sürede bir milyondan fazla sattı, yılın en çok konuşulan kitabı oldu.
(Tanıtım Bülteninden)