Telif ve Uyarı

kitapindirr.org hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir. kitapindirr.org5651 SAYILI YASA GEREĞİNCE YER SAĞLAYICI" OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

kitapindirr.org yöneticilerinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur. Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirler, buna takiben üç (3) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı kitapindirr.org'dan kaldırılır.

Unutulmamalıdır ki kitapindirr.org amacı öncelikli olarak yazarların kitaplarının tanıtımını yapmaktır. 

kitapindirr.org sitesinde bulunan sponsor reklamlar haricinde hiç bir materyalden gelir elde etmez ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmaz.
kitapindirr.org sitesine giren ve kullanmaya devam eden kişiler indirecekleri, kullanacakları, kuracakları, yorumları, yönelecekleri bağlantılar ve benzeri kullanımlar doğrultusunda kendileri sorumludur, hiç bir şekilde kitapindirr.org suçlanamaz. Yine yukarıda belirtilen işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirmek, bu işlemleri gerçekleştirenler tarafından sorumluluklarını kabul etmiş sayılırlar, aksi taktirde sitemizi terk etmeleri gerekmektedir.